O nás

Potrebujete, alebo ste v minulosti potrebovali poradiť ako sa zhostiť novej HR témy, projektu, či porovnať vaše riešenie s dobrou praxou a nemáte s kým? Ak stále hľadáte podporu, ste na správnom mieste. 

Vítame vás v komunite HR profesionálov/profesionáliek a nadšencov/nadšenkýň pre prácu s ľuďmi. Spolu sa vzájomne inšpirujeme a učíme, vytvárame užitočné partnerstvá, vzťahy a aj priateľstvá.
Kto sme a aký je náš cieľ

Sme neformálna, agilná a inkluzívna komunita. Vkladáme náš osobný čas, pretože nám táto dobrovoľnícka práca dáva zmysel. Chceme spájať HR profesionálny svet so všetkými, čo majú záujem o inovácie a spoluprácu v tejto oblasti. Pre dobrý a udržateľný život v pracovnom prostredí i mimo neho. Nie sme exkluzívny klub! : Budeme radi ak sa k nám pridáte. Svoj záujem môžete vyjadriť TU

Čo robíme
Bezplatne zdieľame know-how a príklady dobrej praxe na stretnutiach online aj offline formou. Iniciujeme diskusie na aktuálne témy. Spolupracujeme na prieskumoch o riadení, rozvoji a práci s ľuďmi.
Náš rukopis
Sme praktickí a aktuálni. Fungujeme ako samoorganizovaný priestor podľa potrieb. Otvárame témy, ktoré prináša doba, naši členovia aj účastníci našich podujatí.
Akým témam sa venujeme
Aktuálnosť a potrebnosť pre komunitu je kľúčom pri výbere tém podujatí. Doteraz sme sa venovali napríklad leadershipu, agilnému fungovaniu, upskillingu, gamifikácii, internej komunikácii, virtuálnemu schôdzovaniu, COVID opatreniam, krízovému manažmentu, zmenám v Zákonníku práce, duševnému zdraviu, diverzite a inklúzii a mnohým ďalším.

Ako sa to celé začalo ?

Náš príbeh tvoríme už vyše 10 rokov. Viac o ňom od zakladajúcej členky Ľuby Fábryovej - svetobežníčky, ktorá pozerá na HR z pohľadu viacerých kultúr na rôznych kontinentoch.
Ľuba Fábryová: "Myšlienka OHRF, teda otvorenej HR platformy pre všetkých bez ohľadu na senioritu a úroveň skúseností, vznikla pred viac ako 10 rokmi. V tom čase HR konferencie a fóra slúžili hlavne pre HR manažérov a manažérky vo vrcholových pozíciách.
My sme otvorili priestor pre každého/každú, kto chcel zdieľať skúsenosti, potreboval rady a inšpirácie pre prácu v HR alebo rozvoj komunity či seba samého/samej.

Pri zrode stáli Anna Hudáková, Eva Birčáková, Sylvia Flachowsky, Sonia Budjačová-Sochová, Denisa Pekarčíková, Janka Steskalová, Peter Pliešovský a Ľuba Fábryová. Do reštartu v roku 2019, vniesli novú energiu Marcela Krajčová, Miroslava Litváková, Monika Vojteková, Karin Popovičová a iní. Z pôvodného tímu ostali aktívne Ľuba, Anka a Sonia. A pridali sa partneri - spoločnosti The Bridge a Profesia. S každou ďalšou témou a podujatím vytvárame príbeh, ktorý si vážime a máme radi/rady."
Ľuba Fábryová | LinkedIn
zakladateľka OHRF

Buďte súčasťou nášho OpenHRForum príbehu a staňte sa jedným z Vás

Pridaj sa

Kontaktujte nás

Sme neformálna, agilná a inkluzívna komunita. Vkladáme náš osobný čas, pretože nám táto dobrovoľnícka práca dáva zmysel. Chceme spájať HR profesionálny svet so všetkými, čo majú záujem o inovácie a spoluprácu v tejto oblasti. Pre dobrý a udržateľný život v pracovnom prostredí. Aj ten mimo neho. Nie sme exkluzívny klub! Ak máte záujem aj Vy, prejavte ho tu

calendar-fullcrossmenuarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram