Pridaj sa

Veríme v diverzitu a inklúziu. Sme otvorení/otvorené rôznym skúsenostiam, názorom, presvedčeniam. veku, zázemiu či energiám.

Ak máš chuť realizovať sa, investovať energiu, svoj čas do prípravy, organizácie a tvorby aktuálnych podujatí i nových aktivít, popritom rozvíjať seba i druhých, pridať sa k nám!

Byť našou súčasťou je veľmi jednoduché. Klikni sem a daj o sebe vedieť.  

Referencie

Ak stále uvažuješ nad tým, čo ti prinesie byť súčasťou OHRF tímu, inšpiruj sa našimi aktívnymi členkami.
"Keď som pred vyše desiatimi rokmi spoluzakladala OHRF viedlo ma to, čomu verím dodnes. Sme bohatší, keď kráčame pracovným aj osobným životom spolu. Keď sa učíme navzájom - mladší s novým pohľadom a zručnosťami od starších so skúsenosťami a nadhľadom. A rovnako to funguje aj naopak. Sme bohatší aj, keď sa ako HR neuzatvárame do profesionálnej bubliny. Načúvame komunite s jej potrebami a ľuďom s konkrétnymi príbehmi. Aj preto - u nás nezáleží na Tvojom pracovnom backgrounde alebo aké osobné údaje by si si vyplnil do dotazníka. Poď sa učiť, inšpirovať, networkovať, spoluvytvárať - vitaj a cíť sa s nami dobre!"

Anka Hudákova
zakladateľka OHRF | LinkedIn

"Do tejto nevšednej a pre mňa veľmi inšpiratívnej komunity som sa dostala v čase, keď som bola na materskej dovolenke. Bolo to pre mňa príjemné obohatenie a zároveň intelektuálne vyžitie. Chcela som byť súčasťou tímu, s ktorým môžem niečo budovať a zároveň podporovať rozvoj komunity. Čas, ktorý aktivitám venujem je vyvážený zručnosťami, ktoré získavam. Mám možnosť vymyslieť si tému a aj ju zastrešiť organizačne a moderátorsky počas online Rannej kávy pre 130+ účastníkov. Naučila som sa pracovať s novými aplikáciami ako je napríklad Eventbrite, Canva. Stretla som sa s rôznymi profesionálmi a profesionálkami, s ktorými mám úzke kontakty a dokonca i kamarátske vzťahy. Učím sa neustále a to s ľahkosťou, radosťou a zažívam popritom veľa pekných i zábavných chvíľ."

Marcela Krajčová
aktívna členka | LinkedIn

"Pre mňa je Open HR Forum networking v praxi. Rozbehnúť profesnú HR komunitu z 0 na niekoľko stoviek je veľmi napĺňajúce. Na každom stretnutí, či evente sa naučím niečo nové a spoznám niekoho inšpirujúceho. Úprimne verím, že schopnosť učiť sa nové veci a vyhľadávať nové príležitosti je zdrojom pracovnej i životnej energie, ktorá sa v našej komunite kumuluje. Open HR forum je koncentrácia rôznorodých  talentov na jednom mieste, ktorí svoj talent zdieľajú s ostatnými. Teším sa na to, čo príde, lebo k tomu môžem aktívne prispieť."

Soňa Sochová
zakladateľka OHRF | LinkedIn

Prihlasovací formulár

Teší nás, že máš chuť byť súčasťou OHRF dobrodružstva. Budeme ťa kontaktovať na základe nižšie poskytnutých info.

Kontaktujte nás

Sme neformálna, agilná a inkluzívna komunita. Vkladáme náš osobný čas, pretože nám táto dobrovoľnícka práca dáva zmysel. Chceme spájať HR profesionálny svet so všetkými, čo majú záujem o inovácie a spoluprácu v tejto oblasti. Pre dobrý a udržateľný život v pracovnom prostredí. Aj ten mimo neho. Nie sme exkluzívny klub! Ak máte záujem aj Vy, prejavte ho tu

calendar-fullcrossmenuarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram