Priatelia, vitajte na webových stránkach OpenHRforum!

S myšlienkou vytvoriť web sme sa pohrávali už dlhšiu dobu. Našim primárnym zámerom bolo ponúknuť priestor, kde by boli dostupné všetky informácie o nás a našich aktivitách na jednom mieste. Zároveň sme chceli dotvoriť a obohatiť našu doterajšiu komunikáciu cez sociálne siete LinkedIN a Facebook.

Štruktúra stránky je jednoduchá a jej obsah stručný. V úvode sa v krátkosti zoznámite kto sme, čo ďalšie pre Vás chystáme nájdete v kalendári podujatí a čo všetko máme za sebou v  odkazoch na sociálne siete. V časti “O nás” ponúkame stručný prehľad o našich cieľoch, rukopise a témach, ktorým sa venujeme. Príbeh vzniku OHRF dopĺňa Luba Fábryová, zakladateľka OHRF. V ďalšej časti nájdete informácie o našich aktivitách, ktorým sa venujeme systematicky alebo príležitostne. K tým najpopulárnejším patria naše povestné Ranné kávy alebo HR Pulse, ktorý realizujeme v spolupráci so spoločnosťou Profesia. Veľmi nás teší aktivita našich talentovaných študentov a študentiek, ktorí si vytvárajú vlastné podujatia a aktivity za účelom prepájania a budovania know-how v oblasti HR i mimo nej. Tajne dúfame, že i náš web motivuje možno práve Vás, aby ste sa stali súčasťou OHRF. Sme tím nielen HR nadšencov, ktorý sa rád inšpiruje a príjma nové pohľady. Ak máte chuť dozvedieť sa viac, nenechajte si ujst časť “Pridaj sa”, v ktorej nájdete skúsenosti a motiváciu zakladateliek OHRF Anky Hudákovej a Soni Sochovej. Svoj záujem môžete prejaviť vyplnením dotazníka. V časti “blog” sú dostupné praktické príspevky na rôzne témy.

Na to, aby mohol vzniknúť tento web, bolo potrebné vynaložiť patričnú energiu a zdroje. Bez spoločnosti The Bridge by sme to nedokázali. Tá nám okrem dlhodobého partnerstva v poskytovaní možnosti realizovať naše aktivity cez ZOOM, zabezpečila vytvorenie tejto webovej stránky. Veľká vďaka The Bridge, špeciálne Klaudii Bednárovej a Anke Hudákovej za prepojenie.  Stránku veľmi trpezlivo vytvoril webdeveloper Janko Ranostaj, ktorému ďakujeme za jeho profesionalitu, flexibilitu i tvorivosť. Mirka Litváková a P78, s.r.o. nás podporila pri zmanažovnaní web domény a web hosting. Nástrel designu bol vytvorený našimi šikovnými OHRF Students členkami Rebecou Šugovou, Simonou Šimčákovou a Karin Popovičovou. Iveta Ištoková bola citlivou textovou editorkou, vďaka ktorej kostrbaté texty získali ten správny “flow”. Bez Soni Sochovej by neboli viaceré texty, viacnásobná revízia a neustály “check” ako sme na tom. Touto cestou by som tiež rada poďakovala OHRF aktívnym členom a členkám i našim priaznivcom, podporovateľom a účastníkom našich podujatí. Verím, že i vďaka nášmu novému webu bude žiť náš spoločný sen, ktorým je spájať a inšpirovať.

S vďakou a úctou

Marcela Krajčová

OHRF (web) nadšenkyňa 

Kontaktujte nás

Sme neformálna, agilná a inkluzívna komunita. Vkladáme náš osobný čas, pretože nám táto dobrovoľnícka práca dáva zmysel. Chceme spájať HR profesionálny svet so všetkými, čo majú záujem o inovácie a spoluprácu v tejto oblasti. Pre dobrý a udržateľný život v pracovnom prostredí. Aj ten mimo neho. Nie sme exkluzívny klub! Ak máte záujem aj Vy, prejavte ho tu

calendar-fullcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram